Warning: Creating default object from empty value in /domains/xhorizons.com/public_html/cnt/plugins/media-tags/media_tags.php on line 42
ABET- ugruntowana lokalna marka | Agencja interaktywna XHORIZONS
ABET- ugruntowana lokalna marka

Branża budowlana i około-budowlana jest branżą dość specyficzną. Technologie budowlane zmieniają się w bardzo wolnym tempie, a niektóre aspekty budownictwa projektowania pozostają niezmienne od wieków. Także i firmy z tej branży w sposób bardzo powolny wdrażają zmiany w swoich strukturach, działaniach i kreowaniu marki. Często zarządzający są zaskoczeni tym jak bardzo branża budowlana różni się od reklamowo-internetowej, która zmienia się z miesiąca na miesiąc.

ABET jest wiodącym liderem w produkcji mieszanek betonowych na dolnym śląsku. Identyfikacja wizualna firmy powstała we wczesnych latach 90tych i niezmiennie trwała do 2011 roku. Podjęliśmy się wyzwania i stworzenia nowego wizerunku firmy – bardziej nowoczesnego, ale zarazem nie odbiegającego w znaczny sposób od wizerunku już utrwalonego.

Pierwsze koncepcje logotypów były dość prostymi formami, przetworzonego logotypu starego, z wyjątkiem projektu z „sympatyczną” gruszką (gruszką potocznie nazywany jest samochód dostarczający na budowy beton). Zachowana została kolorystyka czarno czerwona.

Po konsultacjach i wyborze klienta, przeszliśmy do rozwijania wybranej formy logotypu, aż nadaliśmy mu finalny kształt.

Nasza praca obejmowała również, przygotowanie wszelkich szablonów reklamowych firmy, oraz stworzenie nowej strony internetowej.