Warning: Creating default object from empty value in /domains/xhorizons.com/public_html/cnt/plugins/media-tags/media_tags.php on line 42
Interactive design – Case study | Agencja interaktywna XHORIZONS
Interactive design – Case study

Stworzyć wirtualne miasto zbierając wszystkie zrealizowane inwestycje TMB w jednym miejscu….

Mimo, że w 2008 roku strona TMB była dość świeża jak na owe czasy, a animacja ilustracyjna wyglądała całkiem efektownie, firma TMB zdecydowała się na odświeżenie witryny. Powód był prosty, mijał czas, a zrealizowanych i planowanych inwestycji przybywało i warto byłoby je wszystkie pokazać.

Mogliśmy zrobić to w sposób tradycyjny, pokazując punkt po punkcie każdą inwestycję zrealizowaną, dodając ładne zdjęcia, liczby opisy… ale zdecydowaliśmy przedstawić TMB inną formę:

Chcieliśmy stworzyć wirtualne miasto, złożone z wszystkich inwestycji realizowanych przez TMB, oraz tych planowanych do realizacji. Chcieliśmy pokazać, że deweloper w przeciągu lat wybudował osiedla, domy, szeregi, a w planach są kolejne inwestycje.

Założenie jakie widać poniżej naszemu klientowi spodobało się, więc zaczęliśmy żmudną pracę zbierania wszystkich materiałów, do każdej inwestycji, a następnie przygotowaliśmy model wirtualnego miasta.

Finalne efekty wraz z animacją mogą Państwo zobaczyć poniżej, proszę najechać na kierunki świata aby obrócić „makietę”.

 

Całość strony mimo zmian właścicielskich w firmie TMB S.A. jeszcze jest do zobaczenia online.

zobacz online